Cestovné poistenie so zľavou

Poistenci Dôvery môžu využiť zaujímavé zľavy na cestové poistenie a poistenie do hôr od poisťovne Generali. Komplexnú ochranu na cestách si môžu užívať za výhodnú cenu.
Publikované: 17. 02. 2017

zľava 15 % na cestovné poistenie na dobu neurčitú

zľava 30 % na krátkodobé cestovné poistenie

zľava 15 % na poistenie na študijné pobyty v zahraničí

zľava 15 % na poistenie do hôr


Viac informácií o jednotlivých typoch poistenia získate na stránke http://www.generali.sk/sk/pre-obcanov/cestovne-poistenie


Ako získať zľavu?

Zľavu je možné získať kliknutím na okno pri konkrétnom type poistenia Mám záujem. Potom sa zobrazí stránka, na ktorej je potrebné zadať IČP z preukazu poistenca a e-mailovú adresu, na ktorú vám zašleme zľavový link. Po kliknutí na link sa vám zo sumy cestovného poistenia, poistenia na študijné pobyty či poistenia do hôr automaticky odčíta zľava.


Čo kryje európsky preukaz zdravotného poistenia?

Európsky preukaz zdravotného poistenia má každý poistenec Dôvery na zadnej strane preukazu poistenca. Ten vám zaistí nevyhnutnú zdravotnú starostlivosť počas vášho pobytu v inej krajine Európskej únie a tiež v Srbsku, Nórsku, Lichtenštajnsku, Švajčiarsku, Macedónsku a na Islande. Vďaka európskemu preukazu zdravotného poistenia máte rovnaké práva a povinnosti ako domáci poistenci. Jednoducho povedané, čo v danej krajine hradí zdravotná poisťovňa, to vám preplatíme aj my. Čo si pacienti platia z vlastného, zaplatíte si sami. Mnohé krajiny majú vyššie doplatky za vyšetrenia a lieky ako my na Slovensku. Nečakaným úhradám za zdravotnú starostlivosť sa vyhnete komerčným cestovným poistením. Poistenci Dôvery ho môžu získať od Generali so zľavou.

Ak si prajete zaslať link na stránku, kde Vám Generali Poisťovňa, a. s. poskytne zľavu 15 % na cestovné poistenie na dobu neurčitú, zľavu 30 % na krátkodobé cestovné poistenie alebo zľavu 15 % na študijné pobyty v zahraničí, zadajte nasledovné údaje: IČP a emailová adresa.
Ak si prajete zaslať link na stránku, kde Vám Generali Poisťovňa, a. s. poskytne zľavu 15 % na poistenie do hôr, zadajte nasledovné údaje: IČP a emailová adresa.
ukazka_zdravotnej_karticky


 Súhlasím, aby ma DÔVERA zdravotná poisťovňa, a. s. prostredníctvom emailu informovala o výhodách pre svojich poistencov. Tento súhlas sa týka aj informácií o zľavách, ktoré poskytujú obchodní partneri spoločnosti DÔVERA zdravotná poisťovňa, a. s. jej poistencom.